Nákup aut

Umíme nakupovat (nejen) auta v USA, Kanadě a Británii. Máme přístupy do licencovaných aukcí pojišťoven, do aukcí státních přebytků, umíme nakoupit i od soukromých prodejců a dealerů.

Homologace, úpravy světel a přihlášení

Nesvítí, nebo nebliká vaše auto podle představy úředníků v EU? Umíme předělat světla podle platné legislativy EU. Dokážeme následně přihlásit váš vůz, včetně zapsání výjimek tak, aby vaše auto beze zbytku splnilo požadavky dané legislativou ČR.

Diagnostika, úpravy jednotek, programování klíčů

Nemá vaše auto dobré vychování? Umíme přeprogramovat chování vozu jako např. denní svícení, automatické zamykání, dálkové startování, programování senzorů tlaku v pneumatikách apod.

Měření výkonu, ladění řídící jednotky

Hádáte se s kamarádem, jestli má větší výkon váš Mustang, nebo jeho Challenger? Udělali jste úpravy na motoru, uřízli katalyzátor a chcete tomu přizpůsobit řídící jednotku? Anebo jsme vám udělali kabeláž na závodním autě a chcete řídící jednotku od základu naprogramovat? Stačí si domluvit termín, jste u nás správně.

Řešení „neřešitelného“

Milujeme záhady, bubáky v autech a všechny možné problémy, které ostatní vzdali, anebo je nechtějí řešit. Jestli vaše auto trucuje a není s ním řeč, my ho dokážeme vyléčit.

Stavby na klíč

Máte veterán, závodní auto, nebo cokoli jiného, a chcete mít profesionální kabeláž? Umíme vyrobit kompletní kabelové svazky přímo na míru vašeho vozu, včetně doporučení jednotlivých jednotek a návrhu ovládacích prvků.

Přejít nahoru